Durvis

Skaistas un kvalitatīvas, jebkurai gaumei un jebkuram makam – izvēlēties iekšdurvis pēc krāsas, stila, meteriāla un pieejamības, un mēs piedāvāsim Jums labāko cenu Latvijā!

KUR NOPIRKT?

Žalūzijas

SIA BUVERTA piedāvā klientiem plašu saules aizsargproduktu klāstu mājoklim, kas izgatavoti no augstas kvalitātes materiāliem. Mēs ne tikai ražojam dažāda veida un konstrukciju žalūzijas, bet arī nodarbojamies ar to realizāciju. Līdz ar to mūsu cenas vienmēr būs zemākas par konkurentu cenām. Iegādāties žalūzijas Rīgā var oficiālajā mājas lapā www.logudekors.lv . Papildus tam jūs varat pasūtīt mērītāja pakalpojumu bez maksas.

KUR NOPIRKT?

Lamināta grīdas segums

Lamināts ir pazīstams kā viens no lētākajiem un universālo mūsdienu grīdas segumiem. Tomēr cenas ir ļoti atšķirīgas, un tās var ievērojami atšķirties. Tas ir saistīts ar vairākiem faktoriem: materiāls, valsts ražotājs, zīmols, dizaina elementi, dizains. Taču šīs un citas īpašības, ir jāņem vērā tikai tad, kad jūs nolemjat nepieciešamo klases pārklājuma izturību.

KUR NOPIRKT?

KUR NOPIRKT?

Logi

  • Logu mērīšana
  • PVC logu montāža
  • Logu piegāde
  • Garantijas serviss
  • Logu remonts

Nerūsējošā tērauda takelāžas, kuģu piederumi un aksesuāri

SIA “Buverta” ” Inoxshop.lv ” ir piegādātājs Latvijas tirgū, kas pārdod nerūsējošo takelāžu, stiprinājumus un kuģu takelāžas iekārtas.
Ja jūs meklējat nerūsējošā tērauda skrūvju no A2 un A4, tad jūs esat uz pareizā ceļa.

KUR NOPIRKT?

Mūsu kontakti

 tel.:  +371 294 36 722,
          +371 278 87 885
e-mail: info@buverta.lv

Mūsu adrese

Rīga, Rušonu iela 28
Latvija

Rekvizīti

SIA BUVERTA
Reg.Nr.: LV40203031791
Juridiskā adrese:
Tīnūžu 13-44, Ogre, LV-5001
Banks: A/S “Swedbank”
Kods: HABALV22
Konts: LV88HABA0551042755257

WhatsApp chat